Hakkımızda

ksd medikal
BİZ KİMİZ?

KSD Medikal Kimdir?

Firmamız 2002 tarihinde kurulmuş olup, Kaside Dağ Tekstil, KSD Teknik Tekstil Sağlık Medikal Ürün.İml.İth İhrc ltd.şti. olarak faaliyetine devam etmektedir. KSD Medikal olarak tek kullanımlık (disposable) sağlık ürünleri üretimine başlamıştır. Sağlık kuruluşları ve kurumsal tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda Sağlık sektörüne uygun polipropilen (Nonwoven) hammaddeler kullanarak hijyenik ortamda üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Hedefimiz, İç Pazardaki hizmet ağımızı genişletmek, dış pazardaki payımızı artırmak ve AR-GE çalışmalarmız doğrultusunda ürün çeşitliliğini çoğaltmaktır. Şirketimiz; ISO 9001:2015 , TSE-EN 13485 :2016 EN:14126 Kalite Yönetim Belgeleri ile İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği mevzuatlarına uyum ile çağın gerekliliklerini yerine getirmektedir.

Misyonumuz;

KSD medikal Sağlık Sektöründeki değişimi ve gelişimi yakından takip eden, dinamik, yenilikçi,teknolojinin gereklerine göre sürekli kendini ve ürünlerini yenileyerek sürdürülebilir güvenin ve kalitenin adı olmayı amaçlar.

Vizyonumuz;

KSD Medikal olarak önce İnsan sağlığı ilkesiyle sağlık sektöründe sürdürülebilir kaliteyi ve yenilikçi hizmet anlayışı ile yüksek hizmet kalitesini ilke edindik. Hedefimiz iç pazarda ve dış pazardaki payımızı artırarak yeni başarılar elde etmek, ürün çeşitliliğimizi bilgi ve birikimimizi her yıl artırarak , Türkiye’de ve uluslar arası pazarda adından söz ettiren bir marka haline gelmek.